ЗНО з математики/Files/images/Дзюба В.І.jpg


28 травня 2021 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Ьатематику можна складати за двома рівнями: рівнем стандарту - для абітурієнтів спеціальностей де математика не є оновним предметом, та поглибленим рівнем - для спеціальностей фізико-математичного, технічного та технологічного профілів.
/Files/images/zno_2021/графік.jpg

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (25 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (3 завдань) та розгорнутою (2 завдання) відповіддю.

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (9 завдань) та розгорнутою (5 завдань) відповіддю.

Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.

Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.

Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1–12 балів. Для випускників, які вивчали математику на профільному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики. Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань №1-26, 30, 31.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде оголошено до 22 червня.

Тести минулих років:

2020 рік, 2019 рік, 2018 рік, 2017 рік, 2016 рік.

Кiлькiсть переглядiв: 219

Коментарi