• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

/Files/images/tijdkn_bezpeki_ruhu/IMG_4203.JPGСьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується.

З 26 по 30 квітня 2021 року в закладі освіти був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності (відповідно наказу по школі «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 2020/2021 навчальному році»).

У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед дітей та молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у здобувачів освіти співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника./Files/images/bjd/53.jpg

26 квітня був проведений День пам'яті трагедії на Чорнобильській атомній станції.
27 квітня пройшов фотоквест здобувачів освіти 6 класу «Цивільний захист». А учні 7 класу створили відеофільм "Людина в надзвичайних ситуаціях".
28 квітня 2021 року в закладі освіти проведений День цивільного захисту. В його рамках День ЦО пройшов і в дошкільному відділенні.
29 квітня пройшов День безпеки на дорозі у закладі дошкільної освіти. А учні 5 класу провели інтерактивне обговорення правил поводження біля водойм, річок та у водя під час купання.

Учні 7-го класу провели урок виживання. Діти залюбки розбирались зі спортивним туристичним знаряддям, учились розводити багаття, в'язати вузли, споряджати рюкзак та уважно слухали рекомендації класного керівника - в недалекому минулому туриста та альпініста./Files/images/bjd/79.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi