Маємо 22 призових місця у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін:
№ з/п | Предмет | Прізвище, ім’я переможця | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Математика | Литвиненко Ілля | 8 | І | Мірошниченко С.В. |
2 | Біологія | Бриткова Ілона | 9 | ІІ | Шаблій С.І. |
3 | Біологія | Ворошило Ольга | 11 | ІІ | Шаблій С.І. |
4 | Географія | Гарагуля Ігор | 9 | ІІ | Шаблій С.І. |
5 | Географія | Литвиненко Ілля | 8 | ІІ | Шаблій С.І. |
6 | Англійська мова | Болтай Анна | 9 | ІІ | Пилипенко Ю.І. |
7 | Англійська мова | Бабак Людмила | 11 | ІІ | Пилипенко Ю.І. |
8 | Математика | Чайка Кирило | 7 | ІІ | Мірошниченко С.В. |
9 | Математика | Веретенников Микола | 6 | ІІ | Мірошниченко С.В. |
10 | Математика | Бабак Людмила | 11 | ІІ | Дзюба В.І. |
11 | Українська мова та література | Литвиненко Ілля | 8 | ІІІ | Поносова Т.І. |
12 | Українська мова та література | Бабак Людмила | 11 | ІІІ | Поносова Т.І. |
13 | Історія | Литвиненко Ілля | 8 | ІІІ | Почтовая О.А. |
14 | Англійська мова | Ворошило Ольга | 11 | ІІІ | Пилипенко Ю.І. |
15 | Біологія | Литвиненко Ілля | 8 | ІІІ | Шаблій С.І. |
16 | Географія | Бабак Людмила | 11 | ІІІ | Шаблій С.І. |
17 | Математика | Бриткова Ілона | 9 | ІІІ | Дзюба В.І. |
18 | Правознавство | Бриткова Ілона | 9 | ІІІ | Почтовая О.А. |
19 | Фізика | Литвиненко Ілля | 8 | ІІІ | Мірошниченко В.Г. |
20 | Фізика | Бриткова Ілона | 9 | ІІІ | Мірошниченко В.Г. |
21 | Фізика | Ворошило Ольга | 11 | ІІІ | Мірошниченко В.Г. |
22 | Хімія | Бабак Людмила | 11 | ІІІ | Тідякіна С.В. |
Двоє учнів закладу освіти ввійшли до складу команди учасників ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської мови - Болтай Анна учениця 9 класу (готувала учитель англійської мови - Пилипенко Юлія Ігорівна) та з математики - Литвиненко Ілля, учень 8 класу (учитель математики - Мірошниченко Світлана Вікторівна).
Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика маємо 5 призових місць:
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Результат | Клас |
1 | Тарасенко Дар’я Сергіївна | ІІ | 3 |
2 | Володько Софія Андріївна | ІІІ | 4 |
3 | Єрко Віталіна Віталіївна | ІІІ | 5 |
4 | Веретенников Микола Олександрович | ІІІ | 6 |
5 | Бабак Людмила Олександрівна | ІІІ | 11 |
6 | Сакун Дарина Віталіївна | Подяка | 3 |
7 | Летуш Анастасія Денисівна | Подяка | 4 |
Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – 2 призових місця
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Результат |
1 | Веретенников Микола Олександрович | 6 | ІІІ |
2 | Бабак Людмила Олександрівна | 11 | ІІ |
Участь здобувачів освіти Ковтунівського НВК в Міжнародних та Всеукраїнських іграх та конкурсах:
№ з/п | Назва гри (конкурсу) | Кількість учасників | Кількість переможців |
1 | «Осінній колосок» | ||
2 | «Соняшник» | ||
3 | «Кенгуру» | ||
4 | «Лелека» | ||
5 | «Санфлауер» | ||
6 | «Кришталева сова» |
№ з/п | Вид змагань | Прізвище, ім’я учня, команда | Місце |
Маємо 22 призових місця у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін:
№ з/п | Предмет | Прізвище, ім’я переможця | Клас | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Фізика | Литвиненко Ілля | 7 | І | Мірошниченко В.Г. |
2 | Фізика | Ремньов Микола | 7 | ІІ | Мірошниченко В.Г. |
3 | Фізика | Ворошило Ольга | 10 | ІІ | Мірошниченко В.Г. |
4 | Інформаційні технології | Бабак Людмила | 10 | ІІ | Мірошниченко В.Г. |
5 | Біологія | Ольваніко Діана | 8 | ІІ | Шаблій С.І. |
6 | Математика | Литвиненко Ілля | 7 | ІІ | Мірошниченко С.В. |
7 | Українська мова та література | Ольваніко Діана | 8 | ІІІ | Поносова Т.І. |
8 | Фізика | Ольваніко Діана | 8 | ІІІ | Мірошниченко В.Г. |
9 | Англійська мова | Ольваніко Діана | 8 | ІІІ | Пилипенко Ю.І. |
10 | Англійська мова | Бабак Людмила | 10 | ІІІ | Пилипенко Ю.І. |
11 | Біологія | Бриткова Ілона | 8 | ІІІ | Шаблій С.І. |
12 | Біологія | Бабак Людмила | 10 | ІІІ | Шаблій С.І. |
13 | Біологія | Склярова Анастасія | 11 | ІІІ | Шаблій С.І. |
14 | Історія | Ворошило Ольга | 10 | ІІІ | Почтовая О.А |
15 | Географія | Гарагуля Ігор | 8 | ІІІ | Шаблій С.І. |
16 | Географія | Бабак Людмила | 10 | ІІІ | Шаблій С.І. |
17 | Географія | Ворошило Ольга | 10 | ІІІ | Шаблій С.І. |
18 | Математика | Чайка Кирило | 6 | ІІІ | Мірошниченко С.В. |
19 | Математика | Бабак Людмила | 10 | ІІІ | .Дзюба В.І. |
20 | Хімія | Бриткова Ілона | 8 | ІІІ | Кузюкова О.Б. |
21 | Хімія | Ремньов Микола | 7 | ІІІ | Кузюкова О.Б. |
22 | Хімія | Бабак Людмила | 10 | ІІІ | Тідякіна С.В. |
Двоє учнів закладу освіти ввійшли до складу команди учасників ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з фізики - Ворошило Ольга, 10 клас (готував учитель фізики - Мірошниченко В.Г.) та з математики - Литвиненко Ілля, 7 клас (учитель математики - Мірошниченко С.В.)
Маємо одне призове місце (Литвиненко І. – 7 клас – ІІІ місце) у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з математики.
Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика – 4 призових місця:
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Результат | Клас |
1 | Ольваніко Діана Анатоліївна | ІІІ | 8 |
2 | Болтай Анна Миколаївна | ІІІ | 8 |
3 | Литвиненко Ілля Андрійович | ІІ | 7 |
4 | Єрко Віталіна Віталіївна | ІІ | 4 |
5 | Лєтуш Анастасія Денисівна | Подяка | 3 |
Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – 2 призових місця:
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Результат | Клас |
1 | Чайка Кирило Едуардович | Диплом ІІІ ступеня | 6 |
2 | Ольваніко Діана Анатоліївна | Диплом ІІІ ступеня | 8 |
Міжнародні та Всеукраїнські ігри:
№ з/п | Назва гри | Кількість учасників | Кількість переможців |
1 | «Осінній колосок» | 18 | 12 |
2 | «Соняшник» | 28 | 24 |
3 | «Кенгуру» | 24 | 14 |
4 | «Лелека» | 14 | 11 |
5 | «Санфлауер» | 17 | 10 |
6 | «Кришталева сова» | 13 | 9 |
№ з/п | Вид | Прізвище, ім’я учня | Місце |
1 | Турнір з футзалу «Золота осінь» | Команда дівчат | І |
2 | Змагання з міні-футболу до Дня фізкультурника | Команда дівчат | І |
3 | Змагання з футзалу в Новорічному турнірі | Команда дівчат Команда хлопців | І ІІІ |
4 | Змагання з футзалу, присвячені ХХ річниці спортивній школі | Команда дівчат | І |
5 | Змагання з волейболу, присвячені ХХVІІ спортивних ігор школярів | Команда дівчат Команда хлопців | ІІ ІІІ |
6 | Змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів | Команда | ІІ |
7 | Змагання з футзалу, присвячених ХХVІІ спортивним іграм школярів | Команда дівчат | ІІІ |
8 | ІІ місце у районному турнірі з міні-футболу на Кубок Голови Шосткинської РДА | Команда | ІІ |
9 | Обласні змагання з футзалу в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів серед команд дівчат ІІІ групи | Антипенко Ю. – 10 клас, Бриткова І., Ткач А. , Вознюк К. – 8 клас у складі районної команди | ІІ |
10 | Обласні змагання з волейболу в залік ХХVІІІ спортивних ігор школярів серед команд дівчат ІІІ групи | Антипенко Ю., Вербицька Д., Клімова А.– 10 клас, Ткач А. – 8 клас у складі районної команди | ІІ |
11 | Особистий залік з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів | Болтай А. | ІІІ |
Учні закладу освіти брали активну участь у позашкільному житті району. Призові місця отримали в таких конкурсах:
№ з/п | Конкурс | Номінація | Прізвище, ім’я учня | Клас | Місце |
1 | «Я люблю свій рідний край» | Малюнок | Тарасенко Даша | 2 | ІІІ |
Маємо 32 призових місця у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін:
Пор.№ | Предмет | Прізвище, ім'я, по батькові переможця | Клас | Місце | Прізвище, ініціали учителя |
1 | фізика | Ворошило Ольга | 9 | І | Мірошниченко В.Г. |
2 | інформаційні технології | Бабак Людмила | 9 | І | Мірошниченко В.Г. |
3 | інформаційні технології | Ворошило Ольга | 9 | ІІ | Мірошниченко В.Г. |
4 | інформаційні технології | Баглаєв Ярослав | 11 | ІІ | Мірошниченко В.Г. |
5 | Англійська мова | Бабак Людмила | 9 | ІІ | Пилипенко Ю.І. |
6 | Біологія | Ворошило Ольга | 9 | ІІ | Шаблій С.І. |
7 | Біологія | Ковальчук Анастасія | 11 | ІІ | Шаблій С.І. |
8 | Російська мова | Бабак Людмила | 9 | ІІ | Матвієнко С.Л. |
9 | Російська мова | Ворошило Ольга | 9 | ІІ | Матвієнко С.Л. |
10 | Математика | Литвиненко Ілля | 6 | ІІ | Мірошниченко С.В. |
11 | Хімія | Бриткова Ілона | 7 | ІІ | Кузюкова О.Б. |
12 | Економіка | Ковальчук Анастасія | 11 | ІІ | Шаблій С.І. |
13 | Економіка | Тарасенко Анна | 11 | ІІ | Шаблій С.І. |
14 | Українська мова та література | Болтай Анна | 7 | ІІІ | Лапоть Т.О. |
15 | Українська мова та література | Ольваніко Діана | 7 | ІІІ | Лапоть Т.О. |
16 | Українська мова та література | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Лапоть Т.О. |
17 | Українська мова та література | Ворошило Ольга | 9 | ІІІ | Лапоть Т.О. |
18 | фізика | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Мірошниченко В.Г. |
19 | Англійська мова | Ворошило Ольга | 9 | ІІІ | Пилипенко Ю.І. |
20 | Англійська мова | Ковальчук Анастасія | 11 | ІІІ | Пилипенко Ю.І. |
21 | Біологія | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Шаблій С.І. |
22 | Біологія | Склярова Анастасія | 10 | ІІІ | Шаблій С.І. |
23 | Історія | Ворошило Ольга | 9 | ІІІ | Шаблій А.Г. |
24 | Географія | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Шаблій С.І. |
25 | Правознавство | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Шаблій А.Г. |
26 | Правознавство | Вербицька Дарина | 9 | ІІІ | Шаблій А.Г. |
27 | Математика | Ремньов Микола | 6 | ІІІ | Мірошниченко С.В. |
28 | Математика | Бриткова Ілона | 7 | ІІІ | Дзюба В.І. |
29 | Математика | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Дзюба В.І. |
30 | Математика | Ворошило Ольга | 9 | ІІІ | Дзюба В.І. |
31 | Хімія | Ольваніко Діана | 7 | ІІІ | Кузюкова О.Б. |
32 | Хімія | Бабак Людмила | 9 | ІІІ | Тідякіна С.В. |
Маємо одне призове місце (Ворошило О. – 9 клас – ІІІ місце) у ІІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з фізики.
Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика – 4 призових місця:
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Результат | Клас |
1 | Ковальова Дарина Анатоліївна | ІІІ | 4 |
2 | Яловенко Лілія Сергіївна | Подяка | 5 |
3 | Литвиненко Ілля Андрійович | Подяка | 6 |
4 | Ремньов Микола Миколайович | ІІІ | 6 |
5 | Ольваніко Діана Анатоліївна | ІІІ | 7 |
6 | Ворошило Ольга Олександрівна | Подяка | 9 |
7 | Загуменна Ірина Василівна | Подяка | 9 |
8 | Тарасенко Анна Сергіївна | ІІІ | 11 |
Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – 3 призових місця:
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Результат | Клас |
1 | Чайка Кирило Едуардович | Диплом ІІІ ступеня | 5 |
2 | Бабак Людмила Олександрівна | Диплом ІІІ ступеня | 9 |
3 | Загуменна Ірина Василівна | Диплом ІІІ ступеня | 9 |
Міжнародні та Всеукраїнські ігри:
№ з/п | Назва гри/конкурсу | Кількість учасників | Кількість переможців |
1 | «Осінній колосок» | 16 | 13 |
2 | «Соняшник» | 26 | 26 |
3 | «Кенгуру» | 24 | 13 |
4 | «Лелека» | 17 | 8 |
5 | «Санфлауер» | 8 | 6 |
6 | «Кришталева сова» | 22 | 13 |
Результативність у спортивних змаганнях:
№ з/п | Вид | Прізвище, ім’я учня | Місце |
1 | Турнір з футзалу серед учнів РДЮСШ 2000 – 2003 року народження | Команда дівчат | І |
2 | Змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ спортивних ігор школярів | Команда хлопців | І |
3 | Змагання з футзалу, присвячених ХХVІ спортивним іграм школярів | Команда дівчат | ІІ |
4 | Обласні змагання з футзалу в залік ХХVІ спортивних ігор школярів серед команд дівчат ІІІ групи | Антипенко Ю. – 9 клас, Ткач А. – 7 клас у складі районної команди | ІІ |
5 | Змагання з міні-футболу на кубок та призи голови Шосткинської районної державної адміністрації | Команда дівчат | І |
6 | Змагання з міні-футболу до Дня Захисту дітей | Команда хлопців | ІІІ |
7 | Особистий залік з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ спортивних ігор школярів | Ткач А. | ІІ |
8 | Особистий залік з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVІ спортивних ігор школярів | Коняєв Н. | І |
Учні навчального закладу брали активну участь у позашкільному житті району. Призові місця отримали в таких конкурсах:
№ з/п | Конкурс | Номінація | Прізвище, ім’я учня | Клас | Місце |
1 | «Я люблю свій рідний край» | Малюнок | Тарасенко Дарина | 1 | ІІі |
2 | Еколого-краєзнавча конференція | Секція «Екологічна та природоохоронна робота» | Бабак Людмила та Ворошило Ольга | 9 | ІІ |
3 | «Проба пера» | Поезія | Веретенников Микола | 4 | ІІІ |
«Проба пера» | Поезія | Ольваніко Діана | 7 | ІІІ | |
«Проба пера» | Поезія | Загуменна Ірина | 9 | Подяка | |
«Проба пера» | Проза | Ворошило Ольга | 9 | І | |
4 | «Загадкове життя домашніх улюбленців» | Фотографія | Кобець Ілля | ДНЗ | ІІ |
«Загадкове життя домашніх улюбленців» | Фотографія | Летуш Настя | ДНЗ | ІІІ |