• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Традиційні свята Ковтунівського НВК:
День перемо́ги над наци́змом у Дру́гій світові́й війні́ - День перемо́ги - 9 травня
Останній дзвоник
Випускний

У нашому НВК проходять багато заходів та свят. За роки існування школи склалося чимало гарних та стійких традицій. Пропонуємо познайомитися з ними./Files/images/1-y_dzvonik/IMG_2022.JPG

Свято Першого дзвоника (День Знань - 1 вересня) усі здобувачі освіти, учителі, гості та батьки лінійкою, теплими слова та привітаннями. Найбільше його чекають першокласники, які вперше переступлять поріг закладу, та випускники, для яких 1 Вересня буде останнім. Не обійтися в цей день без дзвоника, який завзято всіх кличе до навчання.

Традиційним концертом, виставкою поробків та днем самоврядування вітають здобувачі освіти своїх вчителів. (День учителя). У цей день учні міняються ролями й самостійно беруть управління школою в свої руки. Випускники проводять урок для вчителів, що є родзинкою свята.

Найочікуваніший й найулюбленіше свято приходить до нас у кінці грудні Уся школа одягає новорічне брання. Молодші школярі водять хороводи навколо ялинки, розповідають віршики та з нетерпінням чекають на Святого Миколая та Діда Мороза. Старшокласники готують святковий вечір, де є місце танцям, пісням, сценкам, конкурсам, подарункам, солодкому столу та дискотеці - Новорічні свята.

Не забуваємо й про трагічні сторінки нашої історії. У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав - 15 лютого здобувачі освіти знайомляться або поглиблюють свої знання про ці події та запалюють свічку.

Восьмого березня у Міжнаро́дний де́нь боротьби́ за права́ жіно́к і міжнаро́дний мир приймають усі дівчата та жінки. Хлопці організовують тематичну виставку та святковий концерт.

Територія Ковтунівськоїго старостинського округу була віднесена до зони зона посиленого радіоекологічного контролю (ІV зона). Тому і цей трагічний день - 26 квітня – День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф - ми теж відмічаємо.

Дев’ятого травня всі вшановують тих, про віддав своє життя заради нашого майбутнього.

Свято останнього дзвоника проходить урочисто й водночас душевно. Лунають слова-побажання, привітання, випускники танцюють вальс-прощання зі школою, одягають стрічки, а сльози не перестають висихати на щоках.

Промайнув навчальний рік, закінчилися іспити й ось він – довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Закінчення школи неможливе без зустрічі світанку, який прокладає шлях до дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 530

Коментарi